موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است

موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است
با توجه به شخصیت‌های روحی و ظرافتی، بانوان می توانند در حوزه های مدیریتی و اجرایی و خانواده نقش آفرینی کنند.


موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است

علیرضا رحیمی  در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز با اشاره به رونمایی از پوستر جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو گفت: موضوع بانوان و تاثیر آن در ایجاد، بسترسازی و رشد فرهنگ در نهاد خانواده منجر به تشکیل فرهنگ ایرانی اسلامی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به شخصیت‌های روحی و ظرافتی، بانوان می توانند در حوزه های مدیریتی و اجرایی و خانواده نقش آفرینی کنند.

معاون شهردار در مورد اهداف اصلی جشنواره البرز بانو اظهار کرد: معرفی زنان توانمند و شاخص استان البرز یکی از اهداف این جشنواره است چرا که باید کارهای انجام گرفته توسط بانوان را متجلی و موجبات تشویق و ترغیب این قشر عظیم در جامعه را فراهم کنیم.

علیرضا رحیمی با انتقاد از برخی که صرفا به جنبه های منفی استان البرز پرداخته اند، یادآور شد: هدف دیگر این جشنواره معرفی ظرفیت‌های بالقوه کرج است؛ امیدوارم رسانه ها با انتشار موفقیت‌های استان در تمامی حوزه ها از قبیل ورزشی و هنری که به جرات در سطح کشور سرآمد هستیم در این امر ما را یاری کنند.

رییس سازمان گفت: موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار نیز به صورت جدی در حال پیگیری است. 

 

 


برچسب ها :


موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است علیرضا رحیمی جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو اهداف اصلی جشنواره البرز بانو مریم اسماعیلی فرد البرز بانو دومین جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو مدیر کل امور بانوان استانداری البرز زنان سرپرست خانوار

کلمات کلیدی :

موضوع کسب و کار زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است


هیئت داوری