توجه ویژه استاندار البرز جایگاه بانوان در مناصب مدیریتی البرز به نسبت بانوان را ارتقا داد

توجه ویژه استاندار البرز جایگاه بانوان در مناصب مدیریتی البرز به نسبت بانوان را ارتقا داد
براساس آمارهای انتشار یافته به گزارش معاونت زنان و خانواده رییس جمهور البرز جزو استان های برتر کشور در انتصاب بانوان در پست های مدیریتی به نسبت آقایان قرار گرفت.


توجه ویژه استاندار البرز جایگاه بانوان در مناصب مدیریتی البرز به نسبت بانوان را ارتقا داد

مدیرکل اموربانوانوخانوادهاستانداریالبرز گفت: براساس آمارهای انتشار یافته به گزارش معاونت زنان و خانواده رییس جمهور البرز جزو استان های برتر کشور در انتصاب بانوان در پست های مدیریتی به نسبت آقایان قرار گرفت.

❇️به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریماسماعیلیفرد با تقدیر از حسن توجه استاندار البرز به تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی استان، افزود: بر این اساس طی کمتر از یک سال اخیر توفیقات ارزشمندی در حوزه بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند استان در راستای برنامه ششم توسعه رقم خورده است.
❇️وی ادامه داد: بانک جامعی از بانوان توانمند استان برای بهره برداری مدیران با هدف انتصاب در پست های مختلف تهیه و تدوین شده است.
❇️اسماعیلی فرد گفت: اکنون در اواسط مسیر برنامه ششم توسعه، نیمی از وعده دولت در راستای تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مناصب مدیریتی عملیاتی و اجرایی شد.
❇️وی افزود: در البرز نیز با تدبیر استاندار محترم، اراده راسخی در جهت پیگیری تحقق وعده دولت در حوزه بانوان وجود دارد که انتصاب 2 بانو بعنوان معاونان فرمانداران فردیس و نظرآباد برای اولین بار در تاریخ البرز، از اهم این اقدامات محسوب می شود.
❇️این مسئول اضافه کرد: در هفته دولت امسال نیز با حضور استاندار محترم البرز، مجمع مشورتی بانوان استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
❇️وی گفت: از سایر مدیران استان نیز انتظار می رود با تبعیت از این روند با عنایت ویژه نسبت به احصا ظرفیت بانوان توانمند و انتصاب آنها در پست های مدیریتی اقدام کنند.

‏https://www.alborz.ir/RContent/CG6Y3AZ
 


برچسب ها :


استاندار البرز جایگاه بانوان استان البرز البرز بانو مریم اسماعیلی فر جشنواره فیلم کوتاه

کلمات کلیدی :

توجه ویژه استاندار البرز جایگاه بانوان


هیئت داوری