رونمایی از دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو

رونمایی از دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو
توجه به توانمندی زنان از مهمترین ارکان برنامه های توسعه است/مدیران باید شخصا در جلسات حضور یابند


توجه به توانمندی زنان از مهمترین ارکان برنامه های توسعه است/مدیران باید شخصا در جلسات حضور یابند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه زنان به عنوان بخش عمده جمعیت کشور نقش بسزایی در عرصه های مختلف دارند، گفت: از آنجا که زنان نقش تربیتی در پرورش افراد جامعه دارند، توجه به توانمندی آنان در عرصه‌های مختلف از مهم‌ترین ارکان برنامه‌های توسعه در جوامع مختلف محسوب می‌شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین استانداری البرز،  فردی با بیان این مطلب در آئین رونمایی از جشنواره البرز بانو اظهار داشت: لازم می دانم از همه مدیران و بانوان  فرهیخته که در جلسه حضور دارند تقدیر و تشکر کنم.
وی افزود: با توجه به اینکه میزان مشارکت بانوان در عرصه های مختلف افزایش یافته است، و امروز بانوان  همه جا از خانه با تربیت فرزندان مدیریت خانه و  مجامع بین المللی تا میادین حضور دارند.
وی افزود : از این رو با فرهنگ سازی به بانوان کمک کنیم تا خلاقیت ها و خودباوری خود را بروز دهند.
 وی افزود: از آنجایی  ۳۰ درصد پست‌های مدیریتی به زنان توانمند اختصاص می‌یابد در این راستا جایگاه اجتماعی زنان در استان  برجسته و زمینه برای شکوفایی توانمندی‌های آن‌ها و معرفی توانمندی های انان از طریق جشنواره های موبایلی و دستگاههای و مسئولین فراهم شود.
فردی با بیان ایجاد بسترهای مناسب؛ گامی اساسی در تقویت و توانمندی های زنان است، گفت: باید با فرهنگ سازی به بانوان جامعه کمک کرد تا توانمندی های خود را به عرصه ظهور برسانند.
وی نسبت به عدم حضور برخی از مدیران در این جلسه انتقاد کرد و گفت: تمامی مدیرانی که به جلسات دعوت می شوند باید شخصا حضور داشته باشند و یا قبل از جلسه، علت عدم حضور خود را اعلام نمایند.
فردی افزود: با برگزاری جلسات بدون خروجی عملیاتی و اجرایی مخالفم و باید برنامه عملی داشته باشیم.
وی گفت: مدیران شخصا در جلسه حاضر شوند و مدیرانی که به کارشان توجه نداشته باشند  نمره منفی می گیرند.


برچسب ها :


فردی در رونمایی از دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو: استانداری البرز البرز بانو جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو

کلمات کلیدی :

رونمایی از دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو:


هیئت داوری